Darba formāts un cena

Es strādāju tikai ar pieaugušajiem cilvēkiem un tikai individuāli. Es nestrādāju ar bērniem, pāriem un ģimenēm, jo nespecializējos šajās jomās. Es neizrakstu medikamentus, jo es neesmu ārsts. Darba valodas man ir divas – latviešu un krievu.

Mans darba formāts: psihoterapija ir nopietns un dziļš process un, lai tas norisinātos efektīvi, ir nepieciešamas regulārās tikšanas reizes ne retāk kā 1 reizi nedēļā. Pirmajā tikšanas reizē mēs iepazīstamies, izrunājam, kādas grūtības jūs gribētu risināt un kādas ir jūsu gaidas no terapijas. Es izstāstu, kā redzu terapijas procesu un kā varu jums palīdzēt. Ja pirmajā tikšanas reizē mēs atrodam kopīgu valodu, tad mēs vienojamies par nākamajām 3-5 tikšanas reizēm, kuru laikā mēs noorientējamies, cik mēs spējam efektīvi sastrādāties. Ja pēc šīm tikšanas reizēm mūs abpusēji apmierina sadarbība, tad mēs turpinām strādāt tik ilgi, cik jūs uzskatīsiet par nepieciešamu. 

Sesijas ilgums, cena un apmaksas kārtība:    Sesijas ilgums ir 50 minūtes. Cena par vienu sesiju ir 50 EUR. Apmaksa var tikt veikta skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Ja jums ir nepieciešams rēķins, lai veiktu pārskaitījumu, informējiet mani, un es to sagatavošu. Ar pārskaitījumu sesija tiek apmaksāta ne vēlāk kā 24 stundas pirms tikšanas reizes. Skaidrā naudā samaksa tiek veikta tikšanās laikā.

Ja jūs atceļat sesiju mazāk kā 24 stundas pirms sarunātas vizītes, tā tiek apmaksāta pilnībā.